KV Náměšť na Hané - 29.07.2018

rozhodčí: Jens Karlsson (SWE)

ČERNÍ A ČERNÍ S PÁLENÍM / BLACK, BLACK & TAN
Psi třída mladých / Male junior class
V1,CAJC,best junior male Gentle Giant Black Petrs (Zephyr Black Petrs x Needs A Chance Black Petrs)
Psi mezitřída / Male intermediate class
V1,CAC Toby od Bukové studánky (Hamilton de l'Orme a Lieue x Isha od Bukové studánky)
V2,r.CAC Gavriil Andraste (Wightroche Knights Quest x Heidi od Bukové studánky)
Psi třída vítězů / Male winner class
V1,CAC Xixao z Chalupecké louky (Lochranza Fly With Seagulls x Balantine Tarakim)
V2,r.CAC Claudius Domesday (Beauty Spot Faledo x Sarai At Domesday Brakemon)
Psi třída veteránů / Male veteran class
V1,best veteran male Beauty Spot Faledo (Doubtless Black Petrs x Dona Rafaella z Vejminku)
V2 Quality Blac Sant Tulip (Sorcery's Golden Legend x I'm Black Sant Tulip)
Feny třída dorostu / Female puppy class
VN1,BIS puppy III Kleophinne Royal Antidotum (Bruce Tarakim x Fantaghirro Royal Antidotum)
Feny třída mladých/ Female junior class
V1,CAJC,KV ml.,BOJ,JBIS,BIS Giana Black Petrs (Zephyr Black Petrs x Needs A Chance Black Petrs)
V2 Whitney Sant Tulip (Rob of Rosmery Ricci Club x Wirgie Sant Tulip)
V3 Honolulu Andraste (Bucifal Andraste x Agnes Andraste)
V4 Hanka z Bojnických údolov (Grand Sant Tulip x Octavia Black Petrs)
Feny mezitřída / Female intermediate class
V1,CAC Kiss For Me from Moonlight Valley (Xixao z Chalupecké louky x I'm Here For You From Moonlight Valley)
V2,r.CAC Fira Black Petrs (Janik Black Petrs x Pharia Black Petrs)
Feny třída otevřená / Female open class
V1 Zaza z Vejminku (Bastien z Vejminku x Jakarta z Vejminku)
V2 Franceska Andraste (Bucifal Andraste x Jenny z Chalupecké louky)
Feny třída pracovní / Female working class
V1,CAC,best female,BIS working II Inexis Schönez (Wightroche Knights Quest x Frappe Schönez)
VD2 Eila Andraste (Beauty Spot Faledo x Heidi od Bukové studánky)
Feny třída vítězů / Female winner class
V1,CAC Xisa z Chalupecké louky (Lochranza Fly With Seagulls x Balantine Tarakim)
V2 Carmenta Domesday (Beauty Spot Faledo x Sarai At Domesday Brakemon)
OSTATNÍ JEDNOBAREVNÍ / OTHER SOLIDS
Psi třída mladých / Male junior class
V1,CAJC X-Clusive Sant Tulip (Francini's In The Mood For Love x Princess Sant Tulip)
Psi třída otevřená / Male open class
VD1 Cornelius Andraste (Filon Ricci Club x Jenny z Chalupecké louky)
Psi třída pracovní / Male working class
V1 Damario Andraste (Claramand Code Red x Agnes Andraste)
Psi třída vítězů / Male winner class
V1,CAC,best male Vigorrus Velvet Goldmine (Flyers Quintus × Vigorrus Teenage Rockstar)
Feny třída dorostu / Female puppy class
VN1 Hot Hannah Black Petrs (April Storm Black Petrs x Zero Change Black Petrs)
VN2 Rose Kalimero Rosmery (Rob of Rosmery Ricci Club x Katy Perry Rosmery)
abs. Debi z Dřínového kopce (Lexus od Bukové studánky x Anny z Dřínového kopce)
Feny třída mladých/ Female junior class
V1,CAJC J'adore Schönez (Vigorrus Velvet Goldmine x Frappe Schönez)
VD2 Bonnie Gold Dogs Lengart (Beauty Spot Faledo x Fanny z Borové samoty)
D Angi od Weischki (Rob of Rosmery Ricci Club x Vanilla Sant Tulip)
Feny mezitřída / Female intermediate class
V1,CAC Tara od Bukové studánky (Hamilton de l'Orme a Lieue x Isha od Bukové studánky)
Feny třída pracovní / Female working class
V1,CAC Konnie z Lesních chalup (Bruce Tarakim x Chilli z Lesních chalup)
VÍCEBAREVNÍ / PARTICOLOURS
Psi třída mladých / Male junior class
V1,CAJC Xanto Skar-Line Colour Range (Eldorado Skar-Line Colour Range x Yssy Skar-Line Colour Range)
D Zap pod Ořechem (Quentin Skar-Line Colour Range x Sofi pod Ořechem)
Psi mezitřída / Male intermediate class
V1,CAC Wonder Luck Skar-Line Colour Range (Lynwater Sticky Moment x Zita Skar-Line Colour Range)
Psi třída otevřená / Male open class
V1,CAC Mefisto Skar-Line Colour Range (Eldorado Skar-Line Colour Range x Lynwater Christmast Glow)
V2 Winter Day Perfect Partner (Manaca's Milky Way x Manaca's Thrilled To Bits)
Psi třída pracovní / Male working class
V1,CAC,KV,BOS,BIS working III Conny Orange Star (Zak Skar-Line Colour Range x Albee Orange Star)
V2 Timmy Moravia Mystery (Blue Bender Black Petrs x Maggie Moravia Mystery)
Psi třída vítězů / Male winner class
V1,CAC Chadwick Blue Schönez (Samuel Black Petrs x Cerruti Schönez)
V2,r.CAC Quentin Skar-Line Colour Range (Lynwater Sticky Moment x Lynwater Peace Pipe)
V3 Gavrell Royal Antidotum (Bleper's Prime Minister x Dolcevitta Royal Antidotum)
VD4 Creama Al Limoncello Sirrah Shine (Lester Black Petrs x Kráska z Karamelu Brakemon)
Feny třída štěňat / Female baby class
VN1 Dorabella Mandolina (Winter Day Perfekt Partner x Black Berry Ebonira)
Feny třída mladých/ Female junior class
V1,CAJC Flaya Sirrah Shine (Rancecraig Roulette x Cannella Dolce Sirrah Shine)
V2 Zahircocker Dream Team Whoopi Goldberg (Francini's Chocco Chocolate x Zahircocker Dream Team Maddie Claybourne)
VD3 Bony pod Ořechem (Drycastle Dandy's Dominant x Betty pod Ořechem)
Feny mezitřída / Female intermediate class
V1,CAC Florine Black Petrs (Janik Black Petrs x Pharia Black Petrs)
V2,r.CAC Keep Your Heart of Pearl Lagoon (Lindridge Bolt From The Blue x Nihil Novi Izomer)
abs. Valerie Sant Tulip (Brave Heart Inmensa Belleza x Nikita Sant Tulip)
Feny třída otevřená / Female open class
V1,CAC Eloine Sirrah Shine (Glowhill Silver Spur x Cannella Dolce Sirrah Shinne)
V2,r.CAC Miracle Orange Skar-Line colour Range (Lynwater Sea Biscuit x Lynwater Christmast Glow)
Feny třída pracovní / Female working class
V1,CAC Billie Jean Inmensa Belleza (Nickel and Dimes Sunny Afternoon x Gvendolin Black Petrs)
VD2 Amazing Story Perfekt Partner (Bencleuch Breakdance x Love Story Perfekt Partner)
Feny třída vítězů / Female winner class
V1 Nirvana Skar-Line Colour Range (Craigdean Kokrchoc x Lynwater Truffle Delight)
V2 Cannella Dolce Sirrah Shine (Lester Black Petrs x Kráska z Karamelu Brakemon)
Feny třída veteránů / Female veteran class
V1,BOV,BIS veteran Albee Orange Star (Leading-Light Phenomenan x Orange star Skar-Line Colour Range)