DUOCACIB Brno - 06.02.2022

rozhodčí: Jakkel Tamás (H)

ČERNÍ A ČERNÍ S PÁLENÍM / BLACK, BLACK & TAN
Psi třída štěňat / Male baby class
abs. Tom z Březnického Balkánu (Excalibur Enrico Aurum Fantasy x Dina od Cenkolky)
Psi třída mladých / Male junior class
V1,CAC Dionýsos Domesday (Gentle Giant Black Petrs x Carmenta Domesday)
V2 Francois Grey Tiffany Diamond (Coudy Canigou Oreaster x Leganza Schönez)
Psi mezitřída / Male intermediate class
V1,CAC Happy od Bukové studánky (Lexus od Bukové studánky x Zoja od Bukové studánky)
Psi třída otevřená / Male open class
V1,CAC Onyx Black Petrs (Gentle Giant Black Petrs x Luciana Black Petrs)
Psi třída pracovní / Male working class
V1,CAC Dante Nut Wish (Sorcery's Christmas Knight x Cinnaberry Nut Wish)
Psi třída šampionů / Male champion class
neposouzen Toby od Bukové studánky (Hamilton de l'Orme a Lieue x Isha od Bukové studánky)
Feny třída štěňat / Female baby class
VN1 Be a Fiery Baby Aderito (Gentle Giant Black Petrs x Bonfire Baby Big City Life)
VN2 Laila Andraste (Bruce Tarakim x Galya Andraste)
Feny třída mladých/ Female junior class
V1,CAJC Déianeira Domesday (Gentle Giant Black Petrs x Carmenta Domesday)
V2 Universal Ulla z Petrovy pálenky (Gentle Giant Black Petrs x Kortyna z Petrovy pálenky)
V3 Tanya z Petrovy pálenky (Rock Star Xilander x Noemi Middle Way z Petrovy pálenky)
VD4 Eva Hit-Parad Zvezd Zhizel (Rizi- Bizi Chocolate MCCloud x Eva Hit-Parad Zvezd Pippa Midlton)
Feny mezitřída / Female intermediate class
V1 Pussy z Březnického Balkánu (Bruce Tarakim x Dorka z Březnického Balkánu)
V2 Jacqueline Andraste (X-Clusive Sant Tulip x Franceska Andraste)
VD3 Adrasteia Daisyline (Guliver z Bojnických údolov x Habanka z Bojnických údolov)
Feny třída otevřená / Female open class
V1,CAC,CACIB,BOB Silvery-Snowball Slowfox (Amore America Big City Life x Silvery-Snowball Prue)
V2,r.CAC Hanny z Borové samoty (April Joke Black Petrs x Konnie z Lesních chalup)
V3 Carrie od Bukové studánky (Vigorrus Velvet Goldmine x Piškotka od Bukové studánky)
V4 Galya Andraste (Wightroche Kinghts Quest x Heidi od Bukové studánky)
V Bonfire Baby Big City Life (Albert z Vejminku x Dirty Dancer of Black Mirage)
VD Cora Elbe Flower (Beauty Spot Faledo x Vivien Sant Tulip)
Feny třída pracovní / Female working class
V1,CAC,r.CACIB Magdalene Schönez (Gentle Giant Black Petrs x Frappe Schönez)
V2,r.CAC Honolulu Andraste (Bucifal Andraste x Agnes Andraste)
Feny třída šampionů / Female champion class
V1,CAC Double Glow Faledo (Beauty Spot Faledo x Zaza z Vejminku)
OSTATNÍ JEDNOBAREVNÍ / OTHER SOLIDS
Psi třída mladých / Male junior class
VD1 Baddy od Vlašimského zámku (Vigorrus Velvet Goldmine x Cilka pod Ořechem)
Psi třída otevřená / Male open class
V1,CAC,CACIB,BOS Narancs Black Petrs (Princ Tobias od Bukové studánky x Giana Black Petrs)
disk. Zack z Vejminku (Orlando z Vejminku x Zeta z Vejminku)
Psi třída pracovní / Male working class
V1,CAC Fast Forward Claramand (Rauberlein's Jaxon of Claramand x Claramand Contrary)
Psi třída šampionů / Male champion class
V1,CAC,r.CACIB Francini's Rubino (Francini's Moonlight Serenade x Gerini's Black Opium)
V2,r.CAC Sagi Golden Rosmery (Rob Of Rosmery Ricci Club x Katy Perry Rosmery)
Feny třída štěňat / Female baby class
VN1 Nella Simonides ()
Feny třída mladých/ Female junior class
V1,CAJC,BOJ,JBIG,JBIS III Francini's Rubino Yvet Golden Rosmery (Rob Of Rosmery Ricci Club x Katy Perry Rosmery)
V2 Zuzi Golden Rosmery (X-Clusive Sant Tulip x Riky Golden Rosmery)
V3 Icona Lukrecie ze Země Pipikel (Rob Of Rosmery Ricci Club x Debi z Dřínového kopce)
Feny třída otevřená / Female open class
V1 Leticia Schönez (April Joke Black Petrs x Frappe Schönez)
Feny třída šampionů / Female champion class
V1,CAC Autumn Mircle Dark N'Stormy (Bruce Tarakim x Pepsi od Bukové studánky)
VÍCEBAREVNÍ / PARTICOLOURS
Psi třída dorostu / Male puppy class
VN1 Orfeus Skar-Line Colour Range (Every Day W in Skar-Line colour range x Camelia Skar-Line colour range)
Psi třída mladých / Male junior class
V1,CAJC White Maple Cross No Limit (White Maple Cross Judges Choice x Odos Cerise)
V2 Nerro Skar-Line Colour Range (Every Day Win Skar-Line Colour Range x Wonder Snowflake Skar-Line Colour Range)
VD3 Lancome Skar-Line Colour Range (Jimmy Skar-Line Colour Range x Fortuna Skar-Line Colour Range)
abs. Cortez Conqueror Ebonira (Gardenstone Gran Torino x Dorabella Mandolina)
Psi mezitřída / Male intermediate class
V1,CAC Hercules Skar-Line Colour Range (Eldorado Skar-Line colour range x Vendetta Skar-Line colour range)
V2,r.CAC Kind Of Magic Dacapoalfine (Rebell Sant Tulip x Love Me Too Dacapoalfine)
V3 Thomas z Blatova (Vico z Blatova x Emma z Blatova)
abs. Harry z Hořenuše (Gessa D'Aran Rob Roy x Ayra z Hořenuše)
Psi třída otevřená / Male open class
V1,CAC Conor Bubery (Aiwin Inmensa belleza x Original Orange Moravia Mystery)
V2,r.CAC Winston Moravia Mystery (Janik Black Petrs x Patty Moravia Mystery)
V3 Cowboy Casanova Coolgang (Rainstorm's Special Delivery x As You Like It Coolgang)
Psi třída pracovní / Male working class
V1,CAC Royal's Friend Vision Of Infinity (Courtmaster Blue Blizzard x Royal's Friend Team Top Tendency)
V2,r.CAC Aaron Skar-Line Colour Range (Eldorado Skar-Line colour range x Zita Skar-Line colour range)
abs. Benchmark You Know Me (Benchmark Revolutionary Road x Benchmark Quiz Of The Day)
Psi třída šampionů / Male champion class
V1,CAC Darcy ze Senických polí (Belmondo Pavek's x Arwen Arca ze Senických polí)
V2,r.CAC Conny Orange Star (Zak Skar-Line Colour Range x Albee Orange Star)
V3 Prince Charming Perfekt Partner (Cassom Just'N'Time x True Romance Perfekt Partner)
Psi třída veteránů / Male veteran class
V1,BOV Eldorado Skar-Line Colour Range (Tripol's Disquys Dalimit x Lynwater Bright Moon)
Feny třída štěňat / Female baby class
VN1 It's My Sunshine vom Schloss Ottenstein (Eldorado Skar-Line Colour Range x White Maple Cross Idyllic Idol)
Feny třída dorostu / Female puppy class
VN1 Debbie z Horní Lipky (Ság-Hegyi Zafír Caffé Macchiato x Zahircocker Dream Team Whoopi Goldberg)
VN2 Odilie Skar-Line Colour Range (Every Day W in Skar-Line colour range x Camelia Skar-Line colour range)
Feny třída mladých/ Female junior class
V1,CAJC La Perla Skar-Line Colour Range (Jimmy Skar-Line Colour Range x Fortuna Skar-Line Colour Range)
V2 Perfect Princess vom Österreichring (Let It Be vom Österreichring x Tiwa's Lady Sunshine)
V3 Arwen Magic Blue Hunter (Lindridge Bolt from The Blue x Feiba Sirrah Shine)
V4 Francini's Algebra (Francini's Quarzo x Francini's Moonlight Serenade)
V Femme Fatale Inmensa belleza (Craigdean Dream Lover x Carmencita Inmensa belleza)
VD Abby Magic Blue Hunter (Lindridge Bolt from The Blue x Feiba Sirrah Shine)
VD Arya Ancient Story Ancient Bond (Arthes Amber Hill x Happy Heart Perfekt Partner)
abs. Kim Kardashian Skar-Line Colour Range (Eldorado Skar-Line Colour Range x Yustina Skar-Line Colour Range)
Feny mezitřída / Female intermediate class
V1,CAC Chance de la Vie Sirrah Shine (Marveil Zeus x Cannella Dolce Sirrah Shine)
V2,r.CAC Jamaica Skar-Line Colour Range (Chataway The Enforcer x Xsara Skar-Line Colour Range)
VD3 Bella Mia z Horní Lipky (Quentin Skar-Line Colour Range x Pepper z Horní Lipky)
abs. If You Want Blatov Junior (Simon z Blatova x Dasha Blatov Junior)
Feny třída otevřená / Female open class
V1,CAC Ma Dam Moonborn Sunforest Soul (Lindridge True Grit x Cartier De Lune Sunforest Soul)
V2,r.CAC White Maple Cross Idyllic Idol (Lindridge Bolt From The Blue x White Maple Cross Dark Angel)
V3 Happy Heart Perfekt Partner (Royal Quest Almost Illegal x Dream By Mine Perfekt Partner)
abs. Delightful Hunter Frenetic (Lindridge True Grit x Delightful Hunter Celina)
Feny třída pracovní / Female working class
V1,CAC Hronka z Hořenuše (Gessa D'Aran Rob Roy x Ayra z Hořenuše)
V2,r.CAC Dorothy Orange Star (Conny Orange Star x Amazing Story Perfekt Partner)
VD3 Harmony z Hořenuše (Gessa D'Aran Rob Roy x Ayra z Hořenuše)
Feny třída šampionů / Female champion class
V1,CAC Dorabella Mandolina (Winter Day Perfekt Partner x Black Berry Ebonira)
V2,r.CAC Flaya Sirrah Shine (Roulette Rancecraig x Cannella Dolce Sirrah Shine)
V3 Billie Jean Inmensa Belleza (Nickel and Dimes Sunny Afternoon x Gvendolin Black Petrs)
V4 Zahircocker Dream Team Whoopi Goldberg (Francini's Choco Chocolate x Zahircocker Dream Team Maddie Claybourne)
Feny třída veteránů / Female veteran class
V1 Holly vom Magiccircle (Rancecraig Roulette x Buffy vom Magiccircle)